Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Wolimierz

Wolimierz, dolnośląskie

  • 1 901 900 zł
  • 20 900 m²
  • 91 zł/m²

Zdjęcie

Przemysław Schei...

Skontaktuj się

Działka budowlana Wolimierz

Wolimierz, dolnośląskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

1 901 900 zł

20 900 m²

91 zł/m²

Działka budowlana Wolimierz

Zaktualizowane: 21 maja 2026

1 901 900 zł 20 900 m² 91 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 1 901 900 zł (91 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 20 900 m²
  •   działka nieogrodzona

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Odkryj unikalną okazję w sercu Wolimierza - urokliwej, modnej turystycznej wsi położonej tuż obok popularnego kurortu Świeradów Zdrój.

Lokalizacja to prawdziwy atut - działka znajduje się na skraju wsi, granicząc z malowniczymi polami uprawnymi, co zapewnia ciszę i prywatność. Dojazd do nieruchomości jest wygodny i bezproblemowy dzięki asfaltowej drodze, a z działki rozciąga się zachwycający widok na panoramę Gór Izerskich - idealny dla miłośników pięknych krajobrazów. (...)

Agent

Przemysław Scheiner

697 681...

697 681 231

75 781 63 59

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Przemysław Scheiner

697 681...

697 681 231

75 781 63 59

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości